vytáhli jste si kartu:

20 PARK

Jak dopadne .......?

Dobře, přinese vám to uznání nebo dokonce obdiv ostatních, možná vám to přinese nové kontakty. Nebo to přinese užitek více lidem.

Nebo: skončí to velkou oslavou, úlevou nebo odpočinkem.

Nebo: dopadne to tak, jak vyžadují společenské konvence.

Co mi karta radí ?

Jděte do společnosti, odpočiňte si, nějak se rozptylte, pobavte, zrekreujte. Uvolněte se. Navažte nové kontakty.

Nebo: Neberte to zas tak vážně, zítra na tom nikomu nebude záležet.

Nebo: berte to jen nezávazně.

Před čím karta varuje ?

Toto je nevhodná společnost, nesetrvávejte v ní. Netravte čas tímto druhem zábavy nebo odpočinku. Na tuto schůzku nechoďte. Nechoďte mezi lidi jen abyste se blýskli, nestůjte o publicitu a proslulost. Nesnažte se zapůsobit na jiné. Nedělejte něco jen proto, že to dělají ostatní nebo že to vyžadují společenské konvence.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Bude společenský, chtít se družit, sejít se, pobavit. Bude spíše aktivní, ale nebude nijak tlačit na pilu. Nebo se zachová tak, jak mu velí společenské konvence – zachová bonton. Spíše to bude něco jako nabídka.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Půjde o schůzky, rande, setkávání – styky buď jen společenské nebo i bližší, ale ne společné soužití nebo partnerství. Bude to vztah spíše neformální, kdy ti dva jsou buď jen známí, nebo se na veřejnosti tváří že jsou jen známí a nevystupují jako partneři. U fungujícího dlouhotrvajícího závazného vztahu ale může karta znamenat i svatbu.

Co ke mě cítí XY ?

Pociťuje sympatie, kladný vztah na společenské úrovni, tedy jste nějaký známý/á, přítel/kyně, kamarád/ka, někdo s kým se stýká, ale kdo nepatří do úzkého soukromí. Ale je ve vaší společnosti rád/a, i když na druhou stranu - vaše společnost pro něj/ni není nijak zvlášť důležitá.

Vrátí se ke mě ?

Budete mít možnost se setkat, ale regulérní vztah už to nebude.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Chce jen společenský kontakt. Nebo chce být IN v očích veřejnosti, chce být oblíbený okolím, chce být populární.

Nebo: chce se sejít, scházet, navázat kontakt – zatím ale jen nezávazně.

Nebo: chce se pobavit.

Nebo: chce si odpočinout.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Bude se vám dařit velmi dobře. Buď budete pracovat na veřejnosti nebo s veřejností nebo na nějakém veřejnosti přístupném místě. Pravděpodobně vám to přinese mnoho setkání s mnoha lidmi. Možná budete mít dokonce možnost stát se veřejnou osobou, celebritou. Každopádně vaše práce může pro vás být zábavou.

Jak se mi bude dařit finančně?

Čeká vás spokojenost, čekala bych příjmy nejméně na úrovni střední třídy nebo i vyšší, budete si moct dovolit i jistou marnotratnost (např. dovolenou, večeře v restauraci apod.)

Další významy:

Veřejnost. Veřejné mínění. Společnost. Angažovanost. Návštěva. Známosti, kontakty. Oslava. Veřejná akce. Veřejná budova, veřejné místo. Zahrada, park. Krásná místa, umělecké prostředí. Místo dovolené, relaxace, odpočinek. Povyražení. Schůzka, setkání.