vytáhli jste si kartu:

1 JEZDEC

Jak dopadne .......?

Dobře, pravděpodobně se vám otevřou nové možnosti, zjistíte nebo si uvědomíte něco nového.

Co mi karta radí ?

Buďte aktivní, něco pro to udělejte, snažte se nějak, komunikujte, ozvěte se, ukažte se, udělejte první krok, chopte se iniciativy.

Před čím karta varuje ?

O nic se nesnažte, nic nedělejte, nevyvíjejte žádnou aktivitu. Nesnažte se o přiblížení. Vyhněte se flirtování. Nedělejte první krok, nic nezačínejte. Omezte cestování, pohyb a sport.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Pokusí se přiblížit, přijede na návštěvu, kontaktuje vás. Dá vám nějakou informaci. Bude vůči vám aktivní, udělá směrem k vám nějaké vstřícné gesto, přiblíží se vám. Bude s vámi ze své iniciativy komunikovat, možná vás dokonce navštíví nebo jinak vyhledá.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Bude živý, ale zatím ne stabilní, bude tam touha. Dojde na nové plány, vztah bude jiskřit.

Pokud je teprve na začátku - nabere to rychlý spád.

Pokud jde o už déletrvající vztah, pak zůstane jen povrchní, půjde jen o setkávání, ale partner nebo vy si zachováte svůj díl svobody. Pokud se nic nezmění, nebude to možná mít už dlouhé trvání...

Co ke mě cítí XY ?

Cítí sympatie, náklonnost, ale zatím spíš jen flirt, myslí na vás, ale ještě si není jistý, je to pro něj nové. Touží, plánuje, očekává. Zatím není o svých citech přesvědčen a přemýšlí nad nimi. Jiskří to.

Pokud jde o nový vztah, chce se přiblížit, udělat první krok.

Pokud ale vztah už nějaký čas trvá, pravděpodobně je jak jojo, partner se vzdaluje a přibližuje, stále se ohlíží a vrací – ale „stáj“ má pravděpodobně jinde. Nechce s vámi závazek, chce si uchovat část svobody.

Vrátí se ke mě ?

Ano, bude se o to velmi snažit, možná už je dokonce "na cestě".

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Myslí na vás, touží po vás, rád by se nějak přiblížil, navázal kontakt nebo si s vámi něco vyměnil/a.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Dobře, pravděpodobně budou nějaké příjemné změny, budete aktivní, bude vás to bavit. Nové obchody, zprávy, impulsy, nápady, příležitosti nebo nabídky. Možné je hodně cestování, rychlé jednání, práce aktivní - „na nohách“ nebo ve shonu.

Jak se mi bude dařit finančně?

Pohyb financí, výdaje a příjmy sem a tam, celkově neměnná situace, přinejlepším mírné zlepšení. Příležitost k investicím, zvýšení platu, menší zisk. Rychlá investice nebo výdělek, ale asi ne stálý, ne stabilní.

Další významy:

Zpráva. Vzkaz. Informace. Komunikace. Poselství, pošta, telefonát. Myšlenky. Představy . Novinka. Nápad. Něco je na cestě. Pohyb. Cesty. Návštěvy. Příchod někoho, příjezd nějaké osoby. Práce na nohách. Přenos. Rychlost. Dopravní prostředek. Sport. Vzdalování nebo přibližování. Setkání. Pozitivní vývoj. Menší překvapení. Elegance. Cizinec. Činnost, aktivita. Posel. Nestálost.