vytáhli jste si kartu:

21 HORA

Jak dopadne .......?

Špatně. Vše se zablokuje díky velké překážce nebo velkému nepřátelství. Bude to nesmírně obtížné a namáhavé a vysilující.

Co mi karta radí ?

Buďte zásadoví a nedostupní. Stůjte si za svým, nedělejte žádné kompromisy, přes to, co vy chcete, „nejede vlak“. Berte „to“ jako výzvu, nebojte se překážek, buďte tvrdí, neústupní, jděte si za svým.

Před čím karta varuje ?

Nedělejte naschvály, nebuďte nepřátelští, neblokujte se, nebuďte tvrdí, nepřístupní. Nemějte srdce z kamene. Neházejte nikomu klacky pod nohy, nevytvářejte problémy.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Bude tvrdý a nepřátelský. Bude mít blok. Bude pasivní a vzdorující vaší aktivitě. Odmítne vás.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Ve vztahu přijdou překážky,velké problémy, nemožnost se posunout někam dál. Bude zablokovaný, nefunkční, bude ho ničit nějaký velký problém – spíš dlouhotrvající. Pravděpodobný je rozchod, odluka, nebo tichá domácnost. Bude problém si partnera získat, usmířit.

Co ke mě cítí XY ?

Má vůči vám buď blok nebo cítí vyloženě nepřátelství, antipatii. Je zabejčený/á, tvrdohlavý/á, má srdce z kamene. Je uzavřený/á, tvrdý/á, nepřístupný/á. Nechce s vámi nic mít.

Vrátí se ke mě ?

Ne, v žádném případě. Jsou tam bloky, překážky.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Je zablokovaný. Má velký problém.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Čekejte překážky a protivenství. Možná přijde úkol nad vaše síly, možná nějaké nepřátelství. Budete muset vydat hodně sil. Nebude se dařit.

Jak se mi bude dařit finančně?

Hrozí, že vás postihne nějaký velký problém, omezení příjmů, nebo záležitost, která může souviset s nějakým zablokováním – třeba účtu nebo zastavení příjmů, druhotná platební neschopnost apod. Můžete mít velký problém se ke svým penězům dostat, nebo je získat nebo problém zbavit se dluhů.

Další významy:

Odpor. Nepřítel. Nepřátelství. Soupeř, sok. Neústupnost a krutost. Opozice. Problém. Těžkosti. Překážky. Zábrany. Tvrdohlavost. Umíněnost. Pevnost, tuhost, nepoddajnost. Dlohodobé (trvalé). Blokáda, frustrace. Stání. Nepohyblivost. Hory, horské oblasti. Namáhavý vysilující postup.