vytáhli jste si kartu:

13 DÍTĚ

Jak dopadne .......?

Dobře. Výsledek ale nebude nijak velký. Možná ale začne něco zcela nového.

Co mi karta radí ?

Nedělejte si starosti, důvěřujte, nic za tím nehledejte. Budte přímí, otevření, bezstarostní, volte spíše hravý přístup. Neřešte to, vyřeší to jiní.

Nebo: Začněte znovu od začátku, začněte nanovo, začněte s něčím novým.

Nebo: Začněte přemýšlet nad možností pořídit si potomka.

Před čím karta varuje ?

Nebuďte naivní. Nehrajte si. Nezačínejte nic nového. Nekamarádíčkujte se.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Upřímně, bezstarostně, možná trochu naivně nebo dokonce bláznivě. Spíše kamarádsky. Taky ale možná trochu nezrale nebo nezodpovědně. Může chtít začít znovu. Není jednoznačné, jestli bude nějak aktivní, rozhodně ale nebude uzavřený nebo nepřátelský před případnou aktivitou vaší.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Začne něco nového, ať už nový vztah, či nová kapitola vztahu. Vztah bude hezký, nevinný, naivní, hravý, čistý a pravdivý, bezstarostný (možná až příliš).

Co ke mě cítí XY ?

Jeho/její city jsou čisté a nevinné, bezstarostné, nic neskrývá, netají, je upřímný/á. Určitě tu je náklonnost a sympatie, ale může být i jaksi bezpohlavní, takže nemusí jít o lásku v partnerském slova smyslu, ale klidně i o přátelství, je totiž možné, že vás nijak moc extra neřeší, jste jen kamarád/ka. Také je ale možné, že jde teprve o rodící se lásku - pak je to láska čistá, upřímná, bezelstná až naivní.

Vrátí se ke mě ?

Ano, začnete znovu.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Nedělá si žádné starosti, bere to na lehkou váhu, nebo si jen tak hraje. Dělá mu to radost, baví to ho to, těší ho to. Neřeší to.

Nebo se tak chová kvůli svému dítěti.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Potká vás něco nového: nová práce, smlouva, nové kontakty, nová pozice, nový úkol, nová zkušenost. Asi vás to bude bavit a moc se nepředřete.

Jak se mi bude dařit finančně?

Nové příjmy, ale jen malé. Čeká vás ale spíš bezstarostnost, možná, že se ani penězi nebude moc zabývat.

Další významy:

Dítě. Naivita. Bezstarostnost. Dětinskost. Lehkomyslnost. Důvěra. Důvěřivost. Rozvernost, hravost. Nestálost, přelétavost. Nesamostatnost. Upřímnost. Málo. Trochu. Jemnost, něžnost.