vytáhli jste si kartu:

12 PTÁCI

Jak dopadne .......?

Rozruší vás to, rozčílí. Výsledek bude jen polovičatý, možná se nedoberete ničeho. Může dojít k rušení nebo přerušovaní dotazované záležitosti.

Co mi karta radí ?

Snažte se. Komunikujte, řešte to, nějak se angažujte - i kdyby to bylo za cenu vypětí nebo stresu.

Zatelefonujte.

Dovolte si nějaký úlet.

Před čím karta varuje ?

Nespěchejte. Netelefonujte. Necestujte. Nestresujte se, nevyšilujte. Nepřelétejte od jednoho k druhému. Nebuďte zbrklí. Nependlujte sem a tam. Nevymýšlejte si – nespekulujte v afektu o nějakých blbostech.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Rozčílí vás nebo znervózní.

Zatelefonuje.

Bude spíše aktivní, ale tak jako zmatečně, přerušovaně - nic systematického - takové cuky.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Bude roztěkaný, partner/ka se bude přibližovat a vzdalovat, bude to jakoby přerušované. Buď může jít o skutečné cestování - odjezdy a návraty, nebo o výpadky zájmu. Může dojít i na "pauzu". Vztah může začít stresovat, rozčilovat, znepokojovat, působit starosti, ve vztahu bude napětí, nejistota.

Nebo: Bude to jen úlet.

Co ke mě cítí XY ?

Rozčilení, nervozitu, napětí. Jeho/její city jsou roztěkané, je ve stresu. Může si být nějak v něčem nejistý/á.

Nebo zde může být přelétavost - třeba trojúhelníkový vztah.

Nebo: je to jen úlet, je lehkomyslný/á, těžkou hlavu si nedělá, cítí se volně, ničím nevázán/a, je svobodný/á a o svobodu nechce přijít.

Vrátí se ke mě ?

Ano, ale ne natrvalo - přijde a zase odejde.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Je ve stresu nebo rozčilený/á nebo spěchá. Nebere to vážně, má jiné starosti.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Budete ve stresu, můžete být vystaveni nervovému vypětí - nemusí být nutně nepříjemné, ale prostě to bude adrenalin nebo velký stres a shon. Může dojít ke změně místa nebo pracoviště.

Jak se mi bude dařit finančně?

Nervy a stres. Budete mít starosti mít finance pod kontrolou, budou vám unikat pod rukama. Nemusí jít nutně o ztráty, ale spíš o zmatek. Možná vás to trochu prožene nebo donutí nějak přeskupit prostředky.

Další významy:

Pár, manželský pár, příbuzní, podřízení. Dva. Problémy a trápení krátkého trvání Malé komplikace. Stres, nervozita. Spěch, podráždění, starosti. Vypětí. Neklid. Rozčilení. Změna, pohyb, stěhování. Zahnízdit se. Rušení, vyrušování. Krátkodobý, přerušovaný, blikající. Rychlost. Telefonát. Chaos.